AGRO a Jazierková fólia

Slovenský predajca Agrofólie a Jazierkovej PE fólie za najnižšie ceny na Slovensku, plachty posielame dobierkou na poštu, alebo kuriérom. Poštovné nižšie o 1€. K väčším objednávkam pribalíme darček.

+ ZĽAVY
+ DARČEKY
+ RÝCHLOSŤ

ChatBot – Asistent

Novinka:

Na našej stránke nájdete nášho nového asistenta (ChatBot) ktorý odpovedá na vaše otázky nonstop 24 hodín denne. Je nový a postupne sa učí dávať vám presné odpovede.

Preto vás prosíme o trpezlivosť a overovanie si jeho odpovedí na našej stránke. Ale už teraz ovláda 80% informácií. Sme nadšení, že sme mohli priniesť túto vylepšenú službu pre našich užívateľov.

S naším novým asistentom môžete získať odpovede na rôzne otázky týkajúce sa našej spoločnosti, produktov a služieb. Či už potrebujete informácie o našich otváracích hodinách, dostupnosti produktov alebo riešení pre vaše problémy, náš asistent je tu pre vás. Stačí napísať svoju otázku a on vám poskytne presné a aktuálne odpovede. Vzhľadom na to, že je ešte nový, môže sa stať, že niektoré odpovede ešte nie sú úplne presné. Sme si však istí, že s časom sa náš asistent bude stále zlepšovať a poskytne vám ešte lepšiu skúsenosť s našou stránkou. Takže neváhajte a vyskúšajte si nášho nového asistenta ešte dnes!

!!! ChatBota (asistenta) používajte len na všeobecné informácie, nie na objednávanie tovaru. !!!

 

Príklad na výpočet ceny nájdete tu:  

https://www.agrofolia.sk/vypocet-ceny/

 

Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť. Sme tu pre vás!