AGRO a Jazierková fólia

Slovenský predajca Agrofólie a Jazierkovej PE fólie za najnižšie ceny na Slovensku, plachty posielame dobierkou na poštu, alebo kuriérom. Poštovné nižšie o 1€. K väčším objednávkam pribalíme darček.

+ ZĽAVY
+ DARČEKY
+ RÝCHLOSŤ

FAQ – Často kladené otázky

Tu nájdete odpovede na vaše najčastejšie otázky:

 

 

- Aké ponúkate hrúbky Agrofólie

 Agrofólia je dostupná v dvoch základných hrúbkach: 0,12 mm a 0,17 mm. Obe tieto hrúbky sú UV stabilizované, čo znamená, že sú odolné voči vplyvom slnečného žiarenia. Pri správnom zaobchádzaní môže životnosť týchto fólií dosiahnuť 4 až 6 rokov. Je dôležité dodržiavať správnu manipuláciu s agrofóliou, aby ste dosiahli optimálnu životnosť a výkon pri používaní v poľnohospodárskych alebo iných aplikáciách.

 

- Ako môžem objednať Agrofóliu na fóliovník

Ak chcete objednať fóliu pre váš fóliovník, môžete postupovať nasledovne: Na našej stránke Agrofolia.sk nájdete detailný nákres, podľa ktorého môžete zadať správne rozmery vašej konštrukcie. Taktiež tam nájdete vzor objednávky, ktorý môžete skopírovať a správne vyplniť. Po dokončení objednávky ju môžete odoslať na náš e-mail agrofolia@agrofolia.sk.Po odoslaní objednávky obdržíte automatickú odpoveď o prijatí vašej objednávky. Naši pracovníci spracujú váš e-mail do 24 až 48 hodín a oznámia vám dátum dodania objednanej fólie. V prípade, že nemáte prístup k e-mailu, môžete nám zadať potrebné údaje aj telefonicky.

 

- Výpočet ceny 

Cenu si môžete jednoducho vyrátať sami podľa vzoru na našej webovej stránke https://www.agrofolia.sk/vypocet-ceny/. Na tejto stránke nájdete jednoduchý VZOR, ktorý vám umožní vypočítať cenu podľa vašich individuálnych potrieb. Je to rýchle, jednoduché a spoľahlivé riešenie, ktoré vám ušetrí čas a poskytne presnú predstavu o nákladoch na vašu agrofóliu. Pre viac informácií a presný postup navštívte našu webovú stránku a využite náš výpočet ceny.

 

-  Koľko trvá výroba fólie

Dĺžka výroby fólie na fóliovník sa môže líšiť v závislosti od rôznych faktorov. Po prijatí objednávky ju spracujeme a poskytneme vám informáciu o približnom čase, ktorý je potrebný na vyrobenie vašej fólie. Aktuálny čas výroby je uvedený na našej webovej stránke Agrofolia.sk.
Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a radi vám poskytneme všetky potrebné informácie ohľadom výroby a dodania fólie na váš fóliovník. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a záujem o naše služby.

 

 - Ako upevním čelá na konštrukciu fóliovníka

Ako môžem pripevniť čelo na konštrukciu fóliovníka? Existuje niekoľko najpoužívanejších spôsobov:
1. Prehoďte čelo cez oblúk z vonkajšej strany dovnútra a pomocou niekoľkých sponiek ho prichyťte k čelnej trubke. Sponky podobné pásikom plechu ohnutým do tvaru písmena “C” je možné zakúpiť v železiarstve. Pred prichytením čela pod každú sponku umiestnite kúsok fólie alebo tkaniny, aby ste zabránili poškodeniu fólie.
2. Ďalšou možnosťou je pripevniť čelo priamo na oblúk. Obalíte čelovú trubku niekoľkými vrstvami fólie a potom umiestnite čelo na túto obalovú vrstvu. S pomocou mastného papiera na pečenie zažehlite silný zvar. Záhradníci často využívajú starú žehličku nastavenú na plný výkon.
Toto sú základné spôsoby, ako upevniť čelo na konštrukciu fóliovníka.

Na záver spodnú časť čela zakopem do zeme.

 

- Ako vyrátam váhu fólie

https://www.agrofolia.sk/info/vaha-folie/

 

- Ako obandážujem konštrukciu fóliovníka

Všetky časti konštrukcie prichádzajúce do priameho styku s fóliou musia byť opatrené vhodnou ochranou

Najvhodnejší spôsob ochrany fólie pred vplyvom konštrukcie je:

- PE ochranný profil nasadený na konštrukciu

- konštrukcia vyrobená z rúrok opláštených plastom

Za náhradný spôsob ochrany možno považovať:

- bandáž konštrukcie PE fóliou

- bandáž textilným odpadom