AGRO a Jazierková fólia

Slovenský predajca Agrofólie a Jazierkovej PE fólie za najnižšie ceny na Slovensku, plachty posielame dobierkou na poštu, alebo kuriérom. Poštovné nižšie o 1€. K väčším objednávkam pribalíme darček.

+ ZĽAVY
+ DARČEKY
+ RÝCHLOSŤ

Agrotextília

Kvalitná agrotextília účinne zabraňuje prerastaniu buriny.

Životnosť našich netkaných textílií môže byť až 7 rokov vzhľadom ku
kvalitnej UV stabilizácii a gramáži 50g/m2.

UV Netkaná textília čierna 50 g/m²

UV Netkaná Textília Čierna 50g/m2

Šírka textílie: 160 cm
Dĺžka: podľa potreby


Snaha o zvyšovanie úrodnosti v záhradkárstve prináša nové netradičné postupy v ich obrábaní. Najmä používanie netkaných textílií rýchlo preniká a stáva sa stále častejšie používaným spôsobom ochrany rastlín pred burinou, škodcami, nepriazňou počasia a k urýchleniu vegetácie. V záhradkárstve používaná netkaná textília je upravená na zvýšenú odolnosť proti UV žiareniu.

Čierne netkané textílie prestierame priamo na záhon (pôdu). Sú priepustné pre vodu, udržujú vlahu a teplo pôdy. Výrazne zabraňujú rastu burín. Zvyšujú výnosy a kvalitu úrody.

 

UV Netkaná textília biela 17 g/m²

UV Netkaná textília biela 17 g/m²

 Šírka textílie: 320 cm
Dĺžka: podľa potreby

 

Bielou netkanou textíliou zakrývame záhony, alebo hriadky s výsadbou formou samonosného zakrytia, kedy textíliu nesú a rastom dvíhajú plodiny. Okraje textílie zafixujeme kolíkmi, alebo zaťažíme zeminou. Pri polievaní či daždi voda presakuje textíliou, čím vytvára optimálnu mikroklímu pre zdravý rast  plodín. Vďaka jej malej hmotnosti sa s ňou veľmi dobre manipuluje.