AGRO a Jazierková fólia

Slovenský predajca Agrofólie a Jazierkovej PE fólie za najnižšie ceny na Slovensku, plachty posielame dobierkou na poštu, alebo kuriérom. Poštovné nižšie o 1€. K väčším objednávkam pribalíme darček.

+ ZĽAVY
+ DARČEKY
+ RÝCHLOSŤ

Vypestujte si svoju vlastnú zeleninu a ovocie vo fóliovníku.

Ovocie a zelenina

Prečo je agrofólia dôležitá pre pestovanie plodín?

Agrofólia je dôležitá pre pestovanie plodín z niekoľkých dôvodov:

1. Zvýšenie teploty pôdy: Agrofólia pomáha zadržiavať teplotu pôdy, čo môže byť prospešné pre klíčenie semien a rast rastlín, najmä v chladnejších mesiacoch.

2. Vlhkostná regulácia: Pomáha udržiavať optimálnu úroveň vlhkosti v pôde, čo je dôležité pre zdravý rast rastlín, najmä v suchších oblastiach.

3. Ochrana pred plevelom: Agrofólia môže fungovať ako bariéra proti plevelu, čo pomáha udržiavať čisté a zdravé prostredie pre rast plodín a znižuje potrebu používať chemické herbicídy.

4. Ochrana pred škodcami: Môže slúžiť aj ako ochranný štít pred škodcami a chorobami, ktoré by inak mohli poškodiť plodiny.

5. Zlepšenie rastu a úrody: Agrofólia môže tiež zlepšiť rast plodín a zvýšiť ich výnosy tým, že poskytuje optimálne podmienky pre ich vývoj.

 

Vďaka týmto výhodám je agrofólia dôležitým nástrojom pre poľnohospodárov pri úspešnom pestovaní plodín.

Plachty  vyrábame z AGRO fólie vyrobenej na Slovensku z 1.triednej suroviny, fólia má hrúbku 0,12 mm a 0,17 mm. Životnosť fólie je minimálne 2 roky, ale prax ukazuje, že pri dobrej starostlivosti sa životnosť predlžuje o niekoľko rokov. 

Podľa požiadavky môžeme zažehliť špagát na došponovanie.

Plachtu môžete mať doma už o niekoľko dní pri dodaní službou Pošta Expres kuriérom (vyššie poštovné), alebo 1. triedou ako dobierku, ktorú si vyzdvihnete na pošte, na aktuálnu dodaciu dobu sa informujte.

Agrofólia Nákres

**************************************************************************************************

 

 —> VZOR OBJEDNÁVKY <—

 

   **************************************************************************************************

 

 

Ukážka fóliovníka:

Foliovník

Foliovník

Agrofolia